Kupranugarių vilnos pagalvė "Camel" 40x70 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  3800
  5900 Sutaupykite 2100
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Švelni, tvirtesnė vilnos audinio pagalvė. 

  PRISTATYMAS
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE PER 1-5 DARBO DIENAS
 •  INFORMACIJA APIE GAMINĮ
   

   
  Pagalvė "CAMEL" 

  AUDINYS: Viena pusė- 90% Australijos merinosų avių vilnos / 10% kupranugarių vilnos audinys 500g/m²
  Viena  pusė šviesiai ruda, kita - tamsiai ruda.
   
  UŽPILDAS:  100% poliesteris

  SERTIFIKATAS:
  Gaminys sertifikuotas OEKO-TEX® ir WOOLMARK®.

  DYDŽIAI:
  40x70 cm
   

  APIE PRODUKTĄ
   
  Apie vilną:
  Vilna nuo seno vertinamas natūralus produktas, pasižymintis gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl vilnoniai gaminiai tinkami naudoti tiek šaltuoju metų laiku, tiek vasarą. Natūrali vilna teigiamai veikia žmogaus organizmą, pagerina kraujotaką, miego kokybę. Vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio.
  Merinosų vilna:
  Merinosų vilna kerpama iš Merinosų avių. Jų vilna yra ypatingai elastinga, todėl gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Ši vilna pasižymi švelnumu, nealergizuoja odos, todėl labai tinka vaikams ir jautriems žmonėms.
  Kupranugarių vilna:
  Kupranugarių vilna yra pati švelniausia iš natūralių vilnų, ji geriausiai palaiko natūralią organizmo šilumą ir drėgmės pusiausvyrą, sukuria puikų mikroklimatą. Kupranugarių vilna geba sugerti iki 50 % savo pačios svorio, todėl miegodami po kupranugarių vilnos antklode jūs neperkaisite. Kupranugarių vilna nesielektrina, nepritraukia dulkių.
  Gydomosios savybės: kupranugarių vilnoje yra vienas iš didžiausių kiekių gyvulinio vaško (lanolino). Lanolinas teigiamai veikia odą, raumenis ir sąnarius. Dėka kupranugario vilnos sausos šilumos ir gero šildančio efekto, ji aktyvina medžiagų apykaitą, skatina regeneracinius procesus audiniuose.
  Kupranugarių vilnos audiniu laikomas audinys nuo 5% kupranugarių vilnos, 100% kupranugario vilnos niekada nebūna.
  Dėl savo savybių, itin aukštos kokybės ir nedidelio kupranugarių skaičiaus, kupranugarių vilna laikoma prabangos gaminiu, yra brangi ir vertinama.

  VERTA ŽINOTI:
  Dėl natūralios vilnos cheminės sudėties gamybos proceso metu neišvengiama skirtingų vilnos pluošto atspalvių.
  Naudojimo metu galimas vilnos plaukelių sukibimas (garbanojimasis) bei poplaukio slinkimas. Tai nelaikoma audinio broku.
  Gaminiai iš vilnos audinio gali turėti silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariama vėdinti sausoje aplinkoje, saulės atokaitoje.

  PRIEŽIŪRA


  • Cheminis valymas
  • Vėdinimas
  • Purtymas
  • Šukavimas

  PAGAMINTA LIETUVOJE