Lininis seilinukas

 • Kraunamos nuotraukos
  Rankšluosčio dydis Kaina Kiekis Pirkti
  25x25 cm
  550
  Išparduota. Susisiekite
  35x25 cm
  695
  Į krepšelį 

  Natūralaus pluošto, malonus liesti ir puikiai sugeriantis drėgmę lininis seilinukas kūdikiams. 

 •  

   INFORMACIJA APIE GAMINĮ

  Lininis seilinukas 

  AUDINYS: 84 % medvilnės , 16% lino
   
  DYDIS: 
  25x25 cm
  35x25 cm 

  APIE PRODUKTĄ
   
  Mes siūlome kilpinius gaminius iš lino ir medvilnės ( 84 % medvilnės , 16% lino) – naujų technologijų kryptis kilpinių audinių gamyboje. Domėjimasis linu ir produkcija iš jo kasmet auga, nes linas – natūralus ir ekologiškai švarus pluoštas, draugiškas aplinkai.
  Pagrindiniai gaminių su lino pluoštu privalumai yra jo higieniškos savybė: puikiai sugeria drėgmę, pralaidus orui, gerai sulaiko šilumą, neįsielektrina, nesukelia alergijos ir turi antiseptinių savybių.
  Lino gaminiai tarnauja ilgiau nei analogiški produktai, pagaminti iš kitų pluoštų, su kiekvienu skalbimu tampa minkštesni ir malonesni jūsu odai, o storesnis lino siūlas priduoda kilpiniam gaminiam masažuojantį efektą.
  Natūralios spalvos tinka įvairiam interjerui, platus raštų pasirinkimas, galima sukomplektuoti rinkinį, puikiai tinka kūdikiams bei dovanai iš Lietuvos. Mes prekiaujame rankšluosčiais, pledais, chalatais, pirties prijuostėmis, kepuraitėmis, plaušinėmis, kempinėmis, šlepetėmis, pirties patiesaliukais, taip pat turime kolekcija vaikams ir kūdikiams.
  Mūsų parduodamų gaminių kokybė atitinka „OEKO –TEX Standart 100“ reikalavimus.

  PRIEŽIŪRA
   
  • Skalbimas
  • Cheminis valymas
  • Vėdinimas

  PAGAMINTA LIETUVOJE