Prekių katalogas

Megztas plonos merinosų vilnos/ organinės medvilnės pledukas "Pėdutės" pink 80x100 cm

 • Kraunamos nuotraukos

  Megztas plonos merinosų vilnos/ organinės medvilnės pledukas "Pėdutės" pink 80x100 cm

  28 
  55  Sutaupykite 27 
  Į krepšelį 

  Išskirtinai minkštas ir švelnus, aukščiausios kokybės pledukas. Vienoje pusėje šildanti, minkšta ir plona merinosų vilna, kitoje organinė medvilnė. Organinė medvilnė auginama natūraliai, nenaudojant cheminių trąšų. Šis pledukas tinka jautriems ir alergiškiems vaikams.

  PRISTATYMAS
  Pristatymas Lietuvoje per 1-4 darbo dienas. Kitose šalyse per 5–15 darbo dienų.
 •  

  INFORMACIJA APIE GAMINĮ
   
   
   
  SUDĖTIS: vienoje pusėje 100 proc. merinosų vilna, kitoje pusėje 100 proc. organinė medvilnė. 

  DYDŽIAI:
  80x100 cm
   
  APIE PRODUKTĄ
   
  Šis pledukas yra be galo minkštas ir švelnus, malonus prisiliesti. Puikiai tinka apgobti nešiojant, prikloti ir apkloti mažyliui prisnūdus. 
   
  Kuo ypatinga organinė medvilnė?
  Tradiciškai auginant medvilnę naudojamas milžiniškas kiekis vandens ir dar daugiau chemikalų. Organinė medvilnė auginama natūraliai, nenaudojant cheminių trąšų (jos keičiamos nekenksmingais mišiniais, tarkime, pipirų ir česnakų mišiniu). Ji auga ilgiau, tačiau užaugusi idealiai tinka kūdikiams, tiems žmonėms, kurių oda jautri, alergiškiems žmonėms ir, aišku, visiems, kurie vertina kokybę, tausoja aplinką ir save.
  Norėdamas gauti organinės tekstilės sertifikatą, gamintojas turi nueiti ilgą kelią, o produktas – atitikti labai daug įvairių kriterijų. Šiuo metu vos 0,7 proc. planetos medvilnės yra organinė.

  Merinorų vilna:
  Merinosų vilna kerpama iš Merinosų avių. Jų vilna yra ypatingai elastinga, todėl gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Merinosų vilną galima skalbti skalbyklėje vilnos rėžimu. Ši vilna išsiskiria švelnumu, neerzina, nealergizuoja odos, todėl labai tinka vaikams ir jautriems žmonėms. 
   
   

  PRIEŽIŪRA


  • Skalbti 40°C vilnos rėžimu.
  • Nevalyti sausai


  PAGAMINTA LIETUVOJE