Prekių katalogas

Moteriška kupranugarių vilnos liemenė "Šokoladas"

 • Kraunamos nuotraukos

  Moteriška kupranugarių vilnos liemenė "Šokoladas"

  Kaina Dydis: Pirkti
  55 
  79  Sutaupykite 24 
  S
  Į krepšelį  
  M
  Į krepšelį  
  L
  Į krepšelį  
  XL
  Į krepšelį  

   Šilta ir jauki kupranugarių vilnos liemenė. Ji Jus sušildys, pagerins kraujotaką ir savijautą. Šiam produktui išduotas setifikatas, kuris priklauso rebilitacijos priemonėms skirtoms potrauminiams, reumatiniams pakitimams, osteoporozės gydymui. 

  PRISTATYMAS
  Pristatymas Lietuvoje per 1–3 darbo dienas. Kitose šalyse per 5-15 darbo dienų.
  Gamintojas
  Merino Polska, Lenkija
 •  

  INFORMACIJA APIE GAMINĮ


  Kupranugarių vilnos liemenė "Šokoladas" (su užtrauktuku)

  AUDINYS: 90% merinosų avių vilnos / 10% kupranugarių vilnos trikotažinis audinys 400g/m², rudos spalvos
   
  DYDŽIAI:
  S
  M
  L
  XL

  APIE PRODUKTĄ
   
  • Geresnė savijauta dėl drėgmės ir temperatūros kontrolės
  • Kvėpuoja ir užtikrina malonų mikroklimatą
  • Žiemą šilta, vasara vėsu
  • Tvari ir nekenksminga aplinkai
  • Turi natūralių atsparumo ugniai savybių
  Apie vilną:
  Vilna nuo seno vertinamas natūralus produktas, pasižymintis gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl vilnoniai gaminiai tinkami naudoti tiek šaltuoju metų laiku, tiek vasarą. Natūrali vilna teigiamai veikia žmogaus organizmą, pagerina kraujotaką, miego kokybę. Vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio.
  Merinosų vilna kerpama iš Merinosų avių. Jų vilna yra ypatingai elastinga, todėl gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Merinosų vilną galima skalbti skalbyklėje vilnos rėžimu. Ši vilna išsiskiria švelnumu, neerzina, nealergizuoja odos, todėl labai tinka vaikams ir jautriems žmonėms.

  Kupranugarių vilna:
  Kupranugarių vilna yra pati švelniausia iš natūralių vilnų, ji geriausiai palaiko natūralią organizmo šilumą ir drėgmės pusiausvyrą, sukuria puikų mikroklimatą. Kupranugarių vilna geba sugerti iki 50 % savo pačios svorio, todėl miegodami po kupranugarių vilnos antklode jūs neperkaisite. Kupranugarių vilna nesielektrina, nepritraukia dulkių.
  Gydomosios savybės: kupranugarių vilnoje yra vienas iš didžiausių kiekių gyvulinio vaško (lanolino). Lanolinas teigiamai veikia odą, raumenis ir sąnarius. Dėka kupranugario vilnos sausos šilumos ir gero šildančio efekto, ji aktyvina medžiagų apykaitą, skatina regeneracinius procesus audiniuose.
  Kupranugarių vilnos audiniu laikomas audinys nuo 5% kupranugarių vilnos, 100% kupranugario vilnos niekada nebūna.
  Dėl savo savybių, itin aukštos kokybės ir nedidelio kupranugarių skaičiaus, kupranugarių vilna laikoma prabangos gaminiu, yra brangi ir vertinama.
   
  SVARBU
  Šis produktas turi  Lenkijos Valstybinės vaistų, medicinos prietaisų ir biocidinių produktų registravimo tarnybos išduotą sertifikatą. Jis priklauso medicinos prietaisų, naudojamų reabilitacijai ir profilaktikai, kategorijai žmonės, kenčiantys nuo traumų, osteoporozės, judėjimo organų infekcijų, reumatinių pakitimų, kraujotakos sutrikimų ar ligų, turinčių imuninį pagrindą, padarinių. 
   
   
  PRIEŽIŪRA
  • Galimas skalbimas rankomis, naudojant vilnai skirtas skalbimo priemones (nepatartina stipriai gręžti, spausti, tempti).
  • Cheminis valymas
  • Vėdinimas
  • Purtymas
  • Šukavimas   
   
  PAGAMINTA LENKIJOJE