Prekių katalogas

NUKAINOTAS TANGENTGC skalbiklis kašmyrui "Sugar" 500 ml. Nukainavimo priežastis - parduodami paskutiniai vienetai.

 • Kraunamos nuotraukos

  NUKAINOTAS TANGENTGC skalbiklis kašmyrui "Sugar" 500 ml. Nukainavimo priežastis - parduodami paskutiniai vienetai.

  9 
  25  Sutaupykite 16 
  Į krepšelį 

  „TANGENT GC“ kuria tik natūralios sudėties, ekologiškos ir veganiškos kilmės produktus. Skalbiklių ir kūno priežiūros produktų linijoje naudojami ingredientai yra efektyvūs ir visiškai saugūs, sudėtyje nėra dažiklių, konservantų ir cheminių naftos produktų. „TANGENT GC“ – tai ne tik prekinis ženklas, tačiau ir tvarios produkcijos bei gamtos išsaugojimo idėja.  

  PRISTATYMAS
  Pristatymas Lietuvoje per 2-4 darbo dienas. Kitose šalyse per 5–15 darbo dienų.
 •  

  INFORMACIJA  APIE GAMINĮ 

   
   
  TALPA 500 ml
   
  KVAPO PAVADINIMAS: Sugar 
   
  KVAPŲ ŠEIMA: citrusiniai
   
  SUDĖTIS: >30% Aqua, 15-30% Nonionic Surfactant, <1% Anionic Surfactant, Complexing Agent, Perfume, Phenoxyethanol. 
   
  „SUGAR“ – tai namų komfortas ir saugumas, nereiklus ir rūpestingas kašmyrinio megztinio švelnumas. Saldi kaip popietinis miegas cukranendrių pulpa apgaubia jaukiomis muskuso ir kaštainio natomis. O jeigu į sapną netyčia panirsite, galimai ne tik dangišku klevų sirupu, bet ir šviežiu pienu lūpas suvilgysite. 
   
  „TANGENT GC“ – tai koja kojon su gamta žengiantis švedų prekinis ženklas. Chemijos pramonei nepavaldus, tačiau gamtos siūlomiems sprendimams atidus „TANGENT GC“ kuria tik natūralios sudėties, ekologiškos ir veganiškos kilmės produktus. Skalbiklių ir kūno priežiūros produktų linijoje naudojami ingredientai yra efektyvūs ir visiškai saugūs, sudėtyje nėra dažiklių, konservantų ir cheminių naftos produktų. „TANGENT GC“ duoklė ir padėka gamtai – tai atsakingas švarios produktų sudėties užtikrinimas ir iš perdirbamo bioplastiko gaminamos pakuotės.
   
  „TANGENT GC“ – tai ne tik prekinis ženklas, tačiau ir tvarios produkcijos bei gamtos išsaugojimo idėja.