Prekių katalogas

Siuvama juostuoto žakardinio satino paklodė "Charm" (turquoise)

 • Kraunamos nuotraukos

  Siuvama juostuoto žakardinio satino paklodė "Charm" (turquoise)

  Dydis: Kaina Pirkti
  110x140 cm
  22 
  Į krepšelį  
  150x220 cm
  31 
  Į krepšelį  
  180x220 cm
  36 
  Į krepšelį  
  200x220 cm
  39 
  Į krepšelį  
  220x240 cm
  43 
  Į krepšelį  

  Itin švelni, tanki, aukštos kokybės satininė paklodė.

  PRISTATYMAS
  Patalynė po Jūsų užsakymo pateikimo siuvama individualiai Jums. Pristatymas Lietuvoje trunka 3-11 darbo dienų. Kitose šalyse 10–25 darbo dienų.
  Audinys:
  satinas
 •  

  INFORMACIJA APIE GAMINĮ

   

  Patalynė
   
  AUDINYS: juostuotas žakardinis satinas.

  Galite užsisakyti siuvimą užvalkalams antklodėms, pagalvėms, paklodėms. Užtrauktukų įsiuvimas užsakomas atskirai. Galimi užtrauktukų variantai: matomas ir paslėptas užtrauktukas. Atsižvelgiant į naudojimo patogumą, rekomenduojama užtrauktuką siūti į dvigulius antklodės užvalkalus. Mažesni užvalkalai yra patogūs naudoti ir be užsegimo.

  SVARBU: jei neradote sau tinkamo dydžio, rašykite mums - mes Jums pasiūsime. Kokybiški nestandartiniai gaminiai nėra grąžinami ar keičiami, kadangi jie yra gaminami pagal Jūsų individualius pageidavimus.


  Siuvami patalynės komplektai yra gaminami pagal Jūsų pasirinktus išmatavimus, todėl siuvimas gali užtrukti.
   
  APIE PRODUKTĄ
   
  Satinas – prabangus, minkštas, blizgus, išskirtinai švelnus audinys lyginamas su šilku. Satino audinys yra praktiškas tuo, kad gerai skalbiasi (patartina skalbti nustačius delikatų skalbimą), jį lengva lyginti (rekomenduojama lyginti nustačius neaukštą temperatūrą), greitai džiūsta, maloniai glunda prie kūno. Jis geriau sugeria drėgmę nei paprasta medvilnė.
  Žakardinis satinas pasižymi tuo, jog raštai audinyje yra ne dažomi, o išaudžiami specialia žakardinio audimo technologija. Šie audiniai geriau dėvisi, yra prabangesni ir tankesni, todėl juos dažnai renkasi sanatorijos, viežbučiai ir poilsio namai. Pastaruoju metu šios rūšies satinas pamėgtas ir namuose. Lygiai dažytas spalvotas satinas puikiai įsikomponuoja įvairiuose interjeruose.
   
  PRIEŽIŪRA

  • Skalbimas skalbyklėje patartina iki 40° C temperatūros išvirkščiąja puse
  • Gręžti iki 500-600 apsukų
  • Nebalinti
  • Lyginti vidutine temperatūra (••)

  PAGAMINTA LIETUVOJE