Skalbimo priemonės

 • Antoine minkštiklis "Pour Elle"

  Šis skalbinių minkštiklis suteiks Jūsų skalbiniams nepaprastą minkštumo ir švelnumo jausmą, taip pat malonų kvapą, išliekantį net iki savaitės!  Dominuojančios kvapų natos: ambra ir žiedlapių aromatas. Antrinės kvapų natos: kedras, smilkalai, rožė, švitrūnas.

  2200
  Antoine minkštiklis "Classic"

  Šis skalbinių minkštiklis suteiks Jūsų skalbiniams nepaprastą minkštumo ir švelnumo jausmą, taip pat malonų kvapą, išliekantį net iki savaitės!  Klasikinis medienos, kedro, gintaro, muskuso ir sandalmedžio kvapų mišinys. 

  2200
  Antoine minkštiklis "Intense"

  Šis skalbinių minkštiklis suteiks Jūsų skalbiniams nepaprastą minkštumo ir švelnumo jausmą, taip pat malonų kvapą, išliekantį net iki savaitės! Pikantiškas pačiulio, gintaro, odos kvapų mišinys. 

  2200
  Antoine skalbiklis "Pour Elle"

  Puikiai išskalbiantis kvapus koncentruotas skalbiklis Jūsų drabužiams suteiks malonų, bet neįkyrų aromatą. Dominuojančios kvapų natos: ambra ir žiedlapių aromatas. Antrinės kvapų natos: kedras, smilkalai, rožė, švitrūnas.

  1100 - 2200
  Antoine skalbiklis "Intense"

  Puikiai išskalbiantis kvapus koncentruotas skalbiklis Jūsų drabužiams suteiks malonų, bet neįkyrų aromatą. Pikantiškas pačiulio, gintaro, odos kvapų mišinys. 

  1100 - 2200
  Antoine skalbiklis "Classic"

  Puikiai išskalbiantis kvapus koncentruotas skalbiklis Jūsų drabužiams suteiks malonų, bet neįkyrų aromatą. Klasikinis medienos, kedro, gintaro, muskuso ir sandalmedžio kvapų mišinys.

  1100 - 2200