Prekių katalogas

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ DYDĮ?

 •  

  Labai dažnai kyla klausimų apie patalynės pasirinkimo dydžius, tad Šilti sapnai Jums padės.

   

  Kaip pasirinkti  antklodės dydį?

   

  Antklodės dydį patartina rinktis tokį, kad būtų patogu miegoti. Pavyzdžiui, jei mėgstate miegodami įsisukti, galite rinktis didesnę antklodę nei įprasta. Prie lovos dydžio derinti antklodės dydį ne visuomet protinga, ypatingai jei miegate ne vienas, nes galite likti ir nuklotas.
  Į lovos dydį protinga būtų atsižvelgti, kai renkate patalynę vaikui. Patartina didesnę antklodę pirkti tik nuo to meto, kai vaikas perkeliamas į didesnę lovą: miegant mažoje lovelėje itin didelė antklodė sukels diskomfortą. 60x120 cm vaikiškojo lovelėje tiks antklodės ir pledai nuo 90x120 cm iki 110x140 cm dydžio, ploni pledai tiks ir didesni 110x170 cm.

   

  Kaip išsirinkti tinkamą antklodės užvalkalą?

  Šilti sapnai didžiąją dalį patalynės siuva esant užsakymams, individualiai ir visuomet rekomenduojame žmonėms rinktis didesnį antklodės užvalkalą už pačią antklodę. Tarkim, jei Jūsų antklodės dydis 140x200 cm tinkamas užvalkalas būtų 145x205 cm, 140x205 cm antklodei -145x210 cm ar 145x215 cm. Visi audiniai po skalbimo šiek tiek susitraukia.

  Atminkite, renkantis patalynės užvalkalus, mes visuomet pasirengę padėti.

   

  Kaip išsirinkti tinkamą paklodės su guma dydį?

  Paklodės su guma rekomenduojamos čiužiniams, kuriuos lengva ir patogu apgaubti. Paklodės su guma dydis turi atitikti čiužinio dydį. Jei čiužinio dydis 160x200 cm, tai paklodės su guma dydis ir turi būti 160x200 cm. Įsidėmėkite, prekyboje dažniausiai paklodės su guma būna skirtos 20 cm aukščio čiužiniui. Jei norite paklodės aukštesniam čiužiniui ar plonam antčiužiniui rekomenduojama tai suderinti su Šilti sapnai darbuotojais ir mes pasirūpinsime, kad Jums būtų pasiūta labiausiai tinkanti paklodė.

   

  Kaip išsirinkti paklodės dydį?

   

  Paklodes be gumos rekomenduojame rinktis tokias, kad būtų patogu užkišti tinkamose vietose. Svarbu atsižvelgti į čiužinio dydį ir ilgį kiek reikės paklodės užkišti.

   

  Kaip išsirinkti lovos užtiesalo dydį?

   

  Dažniausiai norima, kad lovos užtiesalas nusileistų iki lovos apačios, todėl renkantis lovatiesę atsižvelkite koks lovos čiužinio dydis ir lovos aukštis. Sudėję du lovos aukščius (nusileidžia į abi lovos puses) ir čiužinio dydį, gausite orientacinį rodiklį, koks lovos užtiesalas Jums tiktų.

   

  Šiltų sapnų!
  Kilus klausimams, būtinai atsakysime:
  info@siltisapnai.lt
  +370 692 07110