NUKAINOTA pagalvė su 100% natūraliu šilko užpildu, 40x60 cm. Nukainavimo priežastis – prekė iš ekspozicijos, paprastame įpakavime.

 • Kraunamos nuotraukos
  1500
  2500 Sutaupykite 1000
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

   Ši pagalvė yra be galo švelni, minkšta. Ji idealiai tinka saldžiam bei ramiam miegui, teigiamai veikia nervų sistemą ir sukuria puikų mikroklimatą miego metu! Nukainavimo priežastis – prekė iš ekspozicijos, paprastame įpakavime.  

  PRISTATYMAS
  Pristatymas Lietuvoje per 2-8 darbo dienos. Kitose šalyse per 5-15 darbo dienų.
 •  

  INFORMACIJA APIE GAMINĮ

   

  VIRŠAUS AUDINYS: 100% žakardinis satinas
   
  PAGALVĖS UŽPILDAS: 100% natūralus šilkas (viduje yra mikropluošto branduolys, neleidžiantis pagalvei greitai sukristi bei išlaiko elastingumą, apie kurį susuktos 100% natūralaus šilko gijos)
   
  DYDIS: 40x60 cm
   
  Ši pagalvė yra be galo švelni, minkšta. Ji idealiai tinka saldžiam bei ramiam miegui, teigiamai veikia nervų sistemą ir sukuria puikų mikroklimatą miego metu!
  Didelis šios šilkinės pagalvės privalumas yra tas, kad jos viduje yra mikropluošto branduolys, neleidžiantis pagalvei greitai sukristi bei išlaiko elastingumą, apie kurį susuktos 100 proc. natūralaus šilko gijos.
  Pagalvės su natūraliu šilko užpildu yra labai vertinamos visame pasaulyje. Jos iš kitų išsiskiria tuo, kad šilkas karštuoju metų laikotarpiu yra linkęs vėsinti, o šaltuoju periodu – šildyti. Maža to, šilkas puikiai sugeria drėgmę – panašiai kaip vilnos pluoštas, net du kartus daugiau nei medvilnė ir daugiau net už liną,- tačiau pats išlieka sausas.

  ATSIRADIMO ISTORIJA
   
  Šilko tėvyne laikoma Kinija. Pasak legendos, kai imperatoriaus Huangdi žmona Luo Dzu gėrė arbatą, į jos puodelį netyčia įkrito šilkaverpio kokonas. Ji iš smalsumo pradėjusi jį tyrinėti, kol galiausiai jos rankose atsirado ilgas ir plonas siūlas. Luo Dzu taip buvo sužavėta jo tvirtumu ir plonumu, kad surinko tūkstančius kokonų ir nuaudė imperatoriui rūbą. Taip prasidėjo natūralaus šilko prabangos era.
  Iš pradžių Kinijoje šilko rūbus vilkėti galėjo tik imperatoriškoji šeima. Kinai tūkstančius metų saugojo šilko gamybos paslaptį. Už jos atskleidimą buvo numatytos griežčiausios bausmės. Pamažu susiformavo Šilko kelias, kuriuo kinai jį gabendavo į kitas Azijos, Europos ir Viduržemio jūros šalis. Atvežtas į Europą, jis tapo valdžios ir galios simboliu. Pasakojama, kad garsusis imperatorius Julijus Cezaris, grįžęs iš pergalingo žygio į Romą, įsakė mieste kaip triumfo ir galybės ženklą ištempti šilko tentus.
  Kaip bebūtų, šilkas senovėje turėjo didelę ekonominę vertę, panašiai kaip dabar nafta. Nors šilką išmoko gaminti ir kitos šalys, tačiau dabar Kinija užima daugiau kaip 50% pasaulinės rinkos.
  Europoje madą miegoti šilko pataluose įvedė prancūzė madam Pompadur – karaliaus Liudviko XV favoritė, puikiai išmaniusi meilės meną ir valstybės reikalus. Tuomet buvo tikima, kad šilkinė patalynė sustiprina meilužių galias buduaruose.
   
  DĖL KO VERTA RINKTIS ŠILKĄ?
   
  palaiko šilumos pusiausvyrą: kai karšta-vėsina, kai šalta-šildo;
  puikiai sugeria drėgmę, tačiau išlieka sausa
  atstato organizmo energijos apykaitą, todėl miegas tampa gilus ir ramus;
  aktyvina kraujo cirkuliaciją, todėl veido oda tampa skaistesnė ir elastingesnė;
  nesiveisia erkės ir nesikaupia dulkės, todėl ypač rekomenduotina alergiškiems žmonėms;
  dėl teigiamų šilko savybių labai tinka sergantiems artritu, turintiems pragulų ar sutrikus medžiagų apykaitai;
  natūralios medvilnės užvalkalas neslysta ir maloniai priglunda prie kūno.
   
  KAIP PRIŽIŪRĖTI?
   
  Patartina nuolat išvėdinti
  Skalbti galima, tačiau nereikėtų dažnai, ir patartina rankomis nekarštame vandenyje. Smarkiai netrinti.
  Naudoti tik šilkui skirtas arba ekologiškas priemones
  Nenaudoti minkštiklių ir baliklių
  Išgręžti tik rankomis
  Lengvai išgręžus padėti ant sauso paviršiaus
  Jokiu būdu nedžiovinti saulėje ar ant radiatorių
  Retkarčiais patartina palaikyti -20̊ C – tokiame šaltyje žūsta kandžių, nepaprastai mėgstančių natūralias medžiagas, kiaušinėliai