Prekių katalogas

Universali antklodė su alpakos vilnos užpildu 300g/m2

 • Kraunamos nuotraukos

  Universali antklodė su alpakos vilnos užpildu 300g/m2

  Dydis: Kaina Pirkti
  140x205 cm
  58 
  165  Sutaupykite 107 
  Į krepšelį  
  200x220 cm
  82 
  210  Sutaupykite 128 
  Į krepšelį  

  Ši antklodė patiks natūralumo, išskirtinės kokybės ir gamtos mylėtojams. Antklodės viršaus audinys yra organiška medvilnė, sertifikuota GOTS sertifikatu, o užpildas - alpakų vilna.  Alpakų vilna nealergizuoja ir turi termoreguliacinių savybių, joje nesikaupia dulkių erkutės.  

  PRISTATYMAS
  Pristatymas Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. Kitose šalyse per 4–10 darbo dienų.
  Gamintojas
  Merkys
 •  

  INFORMACIJA APIE GAMINĮ

  Antklodė
   
  VIRŠAUS AUDINYS : organiška medvilnė, sertifikuota GOTS sertifikatu 

  UŽPILDAS: alpakų vilna

  UŽPILDO SVORIS: 300 g/m²

  DYDŽIAI:
  140x205 cm
  200x220 cm
   
  APIE PRODUKTĄ 
   
  Alpakų vilnos ir 100% organiškos medvilnės derinys sukuria prestižinį komfortą ir miego kokybę. Alpakų vilną vertina žinovai. Ši vilna pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis. Alpakos kilusios iš Andų aukštumu, kur turi atlaikyti didelius tiek šalčio, tiek ir kaitros svyravimus. Jų vilna yra gamtos stebuklas, nes jų plaukeliuose esančios unikalios oro pūslelės padeda gyvūnams išlaikyti kūno šilumą arba atvėsinti juos nuo karščių, priklausomai nuo aplinkos temperatūros. Būtent dėl šios savybės alpakų vilnos antklodė prisitaiko prie jūsų kūno temperatūros pokyčių, o jūs galite mėgautis komfortišku miegu.
  Mūsų kūno temperatūros pokyčiai miego metu yra gana dideli, gali pasireikšti tiek šaltkrėtis, tiek prakaitavimas naktį, kas gali nutraukti miego ciklą. Alpakų antklodės yra puikus šios problemos sprendimas. Dėl savo drėgmės absorbcijos, greito jos išgarinimo ir termoreguliacinių savybių, jos padeda palaikyti pastovią optimalią kūno temperatūrą, išlaikyti šilumą ir sausumą, bei užtikrinti patogų miega. Todėl alpakos vilnos antklodė, kitaip nei ilgai džiūstanti avies vilna, liks sausa ir patogi - net jei turite polinkį į naktinį prakaitavimą. 
   
  EKOLOGIŠKO PRODUKTO SERTIFIKATAS

  Organiška medvilnė, sertifikuota GOTS sertifikatu, užtikrina tai, kad produkto gamyboje naudota medvilnė auga ekologiškai dirbamuose laukuose, be trąšų, pesticidų ir insekticidų. Medvilnės pluošto perdirbimas yra visiškai ekologiškas ir jame nėra nuodingų chemikalų. Griežtai ekologiška gamyba išryškina visas geriausias medvilnės pluošto savybes. 
   
  PRIEŽIŪRA
   
  • Sausas valymas
  • Sausas vėdinimas 
   
  PAGAMINTA LIETUVOJE