Prekių katalogas

Vaikiškas natūralaus mulberry šilko rinkinys (antklodėlė + pagalvėlė)

  • Kraunamos nuotraukos

    Vaikiškas natūralaus mulberry šilko rinkinys (antklodėlė + pagalvėlė)

    75 
    Į krepšelį 

     Antklodė bei pagalvė yra be galo švelnios, minkštos ir neapsakomai purios. Jos idealiai tinka saldžiam bei ramiam miegui, teigiamai veikia nervų sistemą ir sukuria puikų mikroklimatą miego metu!

    PRISTATYMAS
    Pristatymas Lietuvoje per 1–3 darbo dienas. Kitose šalyse per 5-15 darbo dienų.
  •  

    INFORMACIJA APIE GAMINĮ



    Antklodė

    VIRŠAUS AUDINYS:  100% žakardinis satinas
     
    UŽPILDAS: 100% natūralus Mulberry šilkas (pagamintas iš specialiai auginamų šilkverpių) - antklodėlės užpildo svoris - 0,5 kg

    DYDŽIAI:
    Antklodėlė - 100x140 cm 
    Pagalvėlė - 40x60 cm

    APIE PRODUKTĄ

     Ši antklodė yra be galo švelni, minkšta ir neapsakomai puri. Ji idealiai tinka saldžiam bei ramiam miegui, teigiamai veikia nervų sistemą ir sukuria puikų mikroklimatą miego metu!
    Antklodės su natūraliu šilko užpildu yra labai vertinamos visame pasaulyje. Jos iš kitų išsiskiria tuo, kad šilkas karštuoju metų laikotarpiu yra linkęs vėsinti, o šaltuoju periodu – šildyti. Maža to, šilkas puikiai sugeria drėgmę – panašiai kaip vilnos pluoštas, net du kartus daugiau nei medvilnė ir daugiau net už liną,- tačiau pats išlieka sausas.
    Viršutinis audinys - tencelis - gaminamas iš medienos, kuri gaunama iš greitai augančių eukaliptų. Tencelio audinys yra itin higieniškas, 100 proc. biologinės kilmės, todėl tinka net ir labai jautriai odai. Jis neleidžia daugintis bakterijoms, gerai sugeria drėgmę, neerzina odos ir puikiai reguliuoja temperatūrą.

     Atsiradimo istorija
    Šilko tėvyne laikoma Kinija. Pasak legendos, kai imperatoriaus Huangdi žmona Luo Dzu gėrė arbatą, į jos puodelį netyčia įkrito šilkaverpio kokonas. Ji iš smalsumo pradėjusi jį tyrinėti, kol galiausiai jos rankose atsirado ilgas ir plonas siūlas. Luo Dzu taip buvo sužavėta jo tvirtumu ir plonumu, kad surinko tūkstančius kokonų ir nuaudė imperatoriui rūbą. Taip prasidėjo natūralaus šilko prabangos era.
    Iš pradžių Kinijoje šilko rūbus vilkėti galėjo tik imperatoriškoji šeima. Kinai tūkstančius metų saugojo šilko gamybos paslaptį. Už jos atskleidimą buvo numatytos griežčiausios bausmės. Pamažu susiformavo Šilko kelias, kuriuo kinai jį gabendavo į kitas Azijos, Europos ir Viduržemio jūros šalis. Atvežtas į Europą, jis tapo valdžios ir galios simboliu. Pasakojama, kad garsusis imperatorius Julijus Cezaris, grįžęs iš pergalingo žygio į Romą, įsakė mieste kaip triumfo ir galybės ženklą ištempti šilko tentus.
    Kaip bebūtų, šilkas senovėje turėjo didelę ekonominę vertę, panašiai kaip dabar nafta. Nors šilką išmoko gaminti ir kitos šalys, tačiau dabar Kinija užima daugiau kaip 50% pasaulinės rinkos.
     Europoje madą miegoti šilko pataluose įvedė prancūzė madam Pompadur – karaliaus Liudviko XV favoritė, puikiai išmaniusi meilės meną ir valstybės reikalus. Tuomet buvo tikima, kad šilkinė patalynė sustiprina meilužių galias buduaruose.

     Dėl ko verta rinktis šilką?
    palaiko šilumos pusiausvyrą: kai karšta-vėsina, kai šalta-šildo;
    puikiai sugeria drėgmę, tačiau išlieka sausa
    atstato organizmo energijos apykaitą, todėl miegas tampa gilus ir ramus;
    aktyvina kraujo cirkuliaciją, todėl veido oda tampa skaistesnė ir elastingesnė;
    nesiveisia erkės ir nesikaupia dulkės, todėl ypač rekomenduotina alergiškiems žmonėms;
    dėl teigiamų šilko savybių labai tinka sergantiems artritu, turintiems pragulų ar sutrikus medžiagų apykaitai;
    natūralios medvilnės užvalkalas neslysta ir maloniai priglunda prie kūno.

     Kaip prižiūrėti?
    Patartina nuolat išvėdinti
    Skalbti galima, tačiau nereikėtų dažnai, ir patartina rankomis nekarštame vandenyje. Smarkiai netrinti.
    Naudoti tik šilkui skirtas arba ekologiškas priemones
    Nenaudoti minkštiklių ir baliklių
    Išgręžti tik rankomis
    Lengvai išgręžus padėti ant sauso paviršiaus
    Jokiu būdu nedžiovinti saulėje ar ant radiatorių
    Retkarčiais patartina palaikyti -20̊ C – tokiame šaltyje žūsta kandžių, nepaprastai mėgstančių natūralias medžiagas, kiaušinėliai